Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Prohlédnuté produkty

PrestaShop

Indiánský Šamanský buben 52 cm

00040

Nový produkt

Krásný indiánský šamanský buben ručně vyráběný na Bali za použití tradiční technologie o průměru 52 cm. https://youtu.be/MnNbcdlQtc4

Více informací

4 050,00 Kč s DPH

-1 300,00 Kč

5 350,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Krásný indiánský šamanský buben ručně vyráběný na Bali za použití tradiční technologie. Blána tohoto šamanského bubnu je zhotovena z ručně vydělané kozí kůže. Podstatnou část bubnu tvoří pevný rám vyrobený z ohýbaného lepeného dřeva, což zajišťuje dlouhou životnost. Úchyt pro ruku ze zadní strany bubnu je zhotoven z kůže a provázků. Tento šamanský buben oplývá pestrou paletou zemitých, alikvótních tónů a zvuků. Buben je dodáván s ručně vyrobenou paličkou a certifikátem původu.

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí zajišťoval přízeň duchů, prosil o pomoc síly z druhého světa, uváděl se do změněných stavů vědomí, děkoval vyšším bytostem. Bubnování zní jako tlukot srdce Matky Země, navrací vše do rovnováhy. Díky tomu se používaly bubny ve všech kmenových kulturách před přijetím důležitých rozhodnutí, při přechodových rituálech, či předtím, než se muži vydali do boje nebo na lov.

V moderním pojetí se opět bubny vrací na scénu, bubnování zvyšuje frekvence, na kterých vibrujeme, a tak se vzdalujeme od pomalejších vibrací vzteku, viny a strachu a odstraňujeme bloky. Když lidé bubnují společně, postupně se jejich mozkové frekvence slaďují na jednu úroveň. Obvykle se dostavuje obrovská radost a zároveň se tím rozpouštějí některé blokády. Navíc tyto energie čistí prostor kolem.

Pár slov k údržbě:

Nový buben má vždy vyšší zvuk než buben, na nějž se již nějakou dobu hraje. Zvuk bubnu se časem mění. To závisí na mnoha faktorech, jako je například vlhkost a teplota vzduchu nebo způsob "skladování". Pokud je například buben delší dobu ve vlhkém prostředí, může se stát, že blána bubnu mírně povolí. V tom případě buben opatrně vypněte nad mírným zdrojem tepla, např. fénem nebo u ústředního topení. Teplota však nesmí být vysoká. Tam kde je teplota příjemná pro vaši dlaň, bude vhodná i pro buben. Pak zase začne krásně znít. Buben nikdy nevystavujte prudkým změnám teploty nebo vlhkosti. 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Indiánský Šamanský buben 52 cm

Indiánský Šamanský buben 52 cm

Krásný indiánský šamanský buben ručně vyráběný na Bali za použití tradiční technologie o průměru 52 cm. https://youtu.be/MnNbcdlQtc4