Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Prohlédnuté produkty

PrestaShop
Nové Sleva! Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu Zobrazit větší

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu

0063

Nový produkt

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu

Více informací

1 380,00 Kč s DPH

-150,00 Kč

1 530,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu je opravdu neopakovatelným kouskem, který nikdo nepřehlédne. Je však také vynikajícím biorezonátorem. Působení orgonitu je navíc umocněno tvarem pyramidy. Pyramida je vyrobena z nejlepší křišťálové pryskyřice.

Starověký Triskilian – „Sluneční kolo“ se spirálami symbolizuje nekonečný koloběh a pohyb. Tento symbol je oblíbeným keltským amuletem, tvořený slunečním kotoučem se třemi paprsky, které znázorňují neustálý pohyb energií, koloběh stvoření, jednotu minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Sluneční kolo symbolizuje spojení živlu země, vody a ohně. Amulet má na svého nositele silné harmonizační účinky, dodává mu životní energii, sílu, sebejistotu, rozvíjí jeho kreativitu, příznivě ovlivňuje zdravotní stav organizmu, přináší štěstí, optimismus a splněná přání.

Tygří oko je nádherný zlatohnědý polodrahokam s poutavým leskem, který vzniká odrážejícími se paprsky od jednotlivých vláken uvnitř struktury tohoto pruhovaného kamene. Tygří oko v sobě spojuje pozemskou energii s energií Slunce a tím pomáhá uzemnit bytosti, které ztratili spojení s realitou, tento oblíbený polodrahokam je přiřazen čakře solar plexus, centru naší osobnosti a sebedůvěry. Zlatý lesk tygřího oka nás otevírá optimistickým myšlenkám, plných naděje v lepší dnešek i zítřek, zároveň pomáhá uzemnit vše černé a negativní, co žije v našem nitru a pokouší se ovlivňovat přítomnost. Tygří oko napomáhá objevit, pochopit a integrovat různé části naší psychiky (roztříštěnost naší mysli), proto je často používán při léčbě nemoci rozdvojení osobnosti (schizofrenie). Tygří oko pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, pomáhá s přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Učí nás rozeznávat naše nadání a schopnosti a učí nás způsobu jak svou sílu nejlépe používat, pomáhá odhalovat chyby a bloky, které je nutno překonat. Vibrace tygřího oka nás vedou k dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů, výborně poslouží při hledání našich vlastních potřeb, stejně jako potřeb ostatních. Tygří oko nás učí jak rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co doopravdy potřebujeme. Věří se, že přitahuje štěstí, úspěch i peníze. Lidi posedlé nakupováním drží pod kontrolou, protože vnáší do financí princip reality. Přitahuje úspěch mladým lidem. Tygří oko podporuje ty, kdož jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám. Tygří oko udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang emocionálního těla, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Materiál
křišťálová pryskyřice, kovové štěpiny, kameny - tygří oko, křišťál

Rozměry základny
8 x 8 x 9 cm

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu

Exkluzívní orgonitová pyramida s koulí Tygřího oka a zlatým symbolem Triskelu