Informace

Novinky

Slevy

PrestaShop
Orgonitové Pyramidy

Orgonitové pyramidy

Pyramida je po staletí symbol věčnosti a ochrany. Již od dob starého Egypta lidé věří, že pyramida je symbol, který napomáhá síle a moci, dodává energii a přináší vášeň pro život. Vedle toho, že se tradičně udává, že pyramida pozitivně ovlivňuje své okolí a potlačuje elektromagnetické záření, je tato atraktivní pyramida i krá...

Orgonitové pyramidy

Pyramida je po staletí symbol věčnosti a ochrany. Již od dob starého Egypta lidé věří, že pyramida je symbol, který napomáhá síle a moci, dodává energii a přináší vášeň pro život. Vedle toho, že se tradičně udává, že pyramida pozitivně ovlivňuje své okolí a potlačuje elektromagnetické záření, je tato atraktivní pyramida i krásnou bytovou dekorací.

Orgonit není kámen. Je tvořen z kovových pilin zalitých v pryskyřici (či vosku nebo jiných podobných materiálech). U větších orgonitů je možnost přidat k nim i drahý, podpůrný kámen.Ve světě jsou oblíbené již delší dobu, do ČR se dostaly zhruba před pěti lety.

Posiluje energetické pole vašeho těla, což vám pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. Orgonit může pomoci zlepšit váš život fyzicky, emocionálně a duchovně. Můžete ho také použít jako osobní talisman nebo originální nápadný šperk. Je ochránce lidského energetického pole a zvyšuje vibrace. Pomáhá v uzdravování, snižuje únavu, harmonizuje spánek a především snižuje škodlivý vliv elektroniky na zdraví.

Zobrazit

Orgonitové Pyramidy Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek